Monday, March 02, 2009

wobserver benim internet gezginim

bakdım herkezin browseri var ie mcrosoft, sora safari apple sora ff mozilla gurubu. dedim benimde olmalı kolay olmalı :) air len yazam didim çok tatlı captionu var.flex action script konuları iyice hoşuma gitmeye başladı. ortamı rezil flex builder var bi dene allaha emanet intellisensi ve import yönetimiyle sinir oynatabiliyor bazen. ama amaç öğrenmek olunca sabırla koncukladım :)

artık benimde işden güçden sıkılınca eğlencelik oynamak için yazdığım bir open source projem oldu. tabii bu kaçıncı oldu bende bilmiom :). adı wobserver aslında observer yapıcakdım ama googlecode izin vermedi aynı isim sourceforge da var dedi iyi dedim bende napem wobserver yaptım. svn verdi 40mb lıkda upload yapıp release etme hakkı veriyor. sourceforge kadar iyi değil ama böle ufak tefek projeler için biçilmiş kaftan open source yeriymiş bu googlecode.

her google hesabının 10 tane proje açma hakkı var ama istenirse daha fazlası için mailleşilebiliyormuş o 40 mb mevzuusuda artırılabilio haberiniz olsun.

No comments:

C# scan cs file and find variables values and names

using Microsoft . CodeAnalysis ; using Microsoft . CodeAnalysis . CSharp ; using Microsoft . CodeAnalysis . CSharp . Syntax ; using Xunit . ...